acer Aspire S3 951 6432 Datorbatteri

Ersättningsprodukt

Kompatibelt Datorbatteri till acer Aspire S3-951-6432
  • Kod:1055B
  • Kapacitet: 3280mAh
  • Volt: 11.1V
  • Typ: Li-ion
  • Storlek: 270.95x52.60x20.10mm
  • Vikt: 350g
  • Färg: Svart
Specialpris: 444.91 SEK
Fraktkostnad: SEK 97.22
Aspire S3-951-6432 batteri kontrollera
Helt ny med ett års garanti!

Betydelse

36.4WH 6 cells original battery.

Hitta andra delar till din acer Aspire S3-951-6432

Detta Aspire S3-951-6432 batteri ersätter:

ACER
BT.00304.010,
BT.00303.026,
AP11D4F,
AP11D3F,
3ICP5/67/90,
3ICP5/65/88,

Detta Aspire S3-951-6432 batteri är kompatibelt med följande modeller:

ACER
Aspire S3-951-6828,
Aspire S3-951-6826,
Aspire S3-951-6675,
Aspire S3-951-6646,
Aspire S3-951-6464,
Aspire S3-951-6432,
Aspire S3-951-2464G52nss,
Aspire S3-951-2464G34iss,
Aspire S3-951-2464G24iss,
Aspire S3-951,
Aspire S3 Ultrabook 13.3-inch,
Aspire S3 Ultrabook (S3-951),
Aspire S3 Series,
Aspire S Series,